Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości - Joanna Dorna

Aleja Piastów 3 lok 202 Piła

606 100...

606 100 107

Piła,wielkopolskie

666 000 zł126,03 m² 5 284,46 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro...

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł96,12 m² 7 064,09 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz domu dla siebie i ogródka, to może ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Są...

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,05 m² 9 090,91 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Pile - Zielona Dolina! Twoja oaza spokoju i wygody! Marzysz o idealnym miejscu dla rodziny lub szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,90 m² 7 536,95 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,90 m III piętro, loggia, blok z 1987 r. Piła, os. Górne, ul. Żeromskiego Funkcjonalne...

Szczegóły ogłoszenia

447 840 zł62,20 m² 7 200 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,20m2 2 loggie, III piętro, klimatyzacja Piła, ul. Kazimierza Wielkiego Funkcjonalne mieszkanie, w pobliżu placu...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł41,90 m² 9 785,20 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Perła wśród apartamentów Piła, ul Kołobrzeska Na świetnie rozplanowaną powierzchnię 41,90m2 składa się: - salon z jadalnią i aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł77,03 m² 9 866,29 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z dużym tarasem Piła, zielona Dolina, ul. Targowa Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m +...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł107,98 m² 6 204,85 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Obniżka ceny ! nie przejdziesz obojętnie! nowa cena 670.000,00 ZŁ Niezależność Prawie Jak W Domu - Prawdziwy Bliźniak z OGRODEM i ZERO...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,80 m² 7 865,33 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie Piła, ul. Wspólna (zielona Dolina) Powierzchnia 62,46m2 + piwnica 7,34m2 + miejsce postojowe Przestronne i słoneczne...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 65.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,52 m² 7 997,79 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m 2 - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł78,42 m² 4 654,42 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, piła, śródmieście, ul. O.M.KOLBE. Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł120 m² 7 800 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Parterowy dom wolnostojący na dużej działce Pokrzywnica, gm. Szydłowo Dom o pow. mieszkalnej 93m2 + garaż w bryle budynku 27m2 Salon o pow....

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł241 m² 4 522,82 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Azyl i funkcjonalność w domu i w ogrodzie Funkcjonalność wnętrza pozwala na prowadzenie nieuciążliwej dla domowników i sąsiadów...

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł168 m² 4 517,86 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 855 m²

Dom W nowym dworze, gm. Szydłowo Działka o pow. 4855m2 Dom o pow. użytkowej 168m2 Szukasz ciszy , przestrzeni i kontaktu z naturą...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,29 m² 7 905,92 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku Idealne zarówno dla singla, pary lub rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,50 m² 5 843,90 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

DO negocjacji! 5 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze (z możliwością dokupienia garażu) Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta...

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:491 m²

Elegancki dom wolnostojący w topowej lokalizacji - Piła , Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 75,10 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne III piętro Tylko jedno mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż idealnie zaprojektowany dom z dodatkowym mieszkaniem Piła, os. Staszyce, ul. Sienkiewicza Elegancko wykończone wnętrze oraz zagospodarowany...

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom....

Szczegóły ogłoszenia

Dom Piła

Piła,wielkopolskie

1 070 000 zł99,61 m² 10 741,89 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, energooszczędny dom, który ułatwia życie! Piła, osiedle Podlasie Szukasz miejsca, gdzie logistyka rodzinna staje się prosta? Ten dom na...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł88 m² 5 897,73 zł/m²

Joanna Dorna

Joanna Dorna

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z garażem (w cenie mieszkania) po remoncie w pile, ul. Kolbe Na sprzedaż mieszkanie w Pile, przy ul. Kolbe, o pow....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij